Srovnání půjček

Pro toho, kde hledá půjčku a nevyzná se v jednotlivých produktech je poměrně složité tu vhodnou najít. Řešením je proto srovnání půjček, díky kterému si porovnáte jednotlivé produkty velmi jednoduše. Není potřeba nikam chodit. Veškeré půjčky jsou srovnány přehledně na jednom webu. Stačí zadat částku nebo typ půjčky o kterou máte zájem a obratem vidíte nabídku jednotlivých půjček.

Spěcháte na půjčku? Půjčka ihned je vhodnou variantou. Půjčit si můžete peníze za pár minut, aniž by jste museli předkládat různá potvrzení nebo si dojet přes půl města na pobočku. Srovnání půjček vám umožní vybrat si půjčku, která se bude nejvíce blížit vašim požadavkům na cenu, úrok i výši splátek.

Aukce půjček jsou pro všechny

Teprve několik let u nás fungují aukce půjček, které se pomalu ale jistě stávají velkou konkurencí bankovních i nebankovních půjček. Fungují na principu půjček přímo od lidí. Za jasných podmínek je půjčka ihned vyplacena na váš bankovní účet, s nízkým úrokem i výhodnou splátkou. Investoři mají zajímavou možnost investovat své peníze a obohatit svůj rozpočet i portfolio.

Aukce půjček lze využívat pro menší i větší částky. Vyšší částky je potřeba zajistit nemovitostí. Sami si určíte, jak vysoké úroky jste ochotní akceptovat. Na portále, který aukce půjček se zaregistrujete, zadáte aukci na potřebnou částku a pak už jen počkáte na to, až se vám ozvou investoři. Nejčastěji se na vaši půjčku poskládá několik lidí najednou. Vy si pak vyberete ty nejvýhodnější nabídky nebo aukci zrušíte. Je potřeba mít pravidelný příjem, platné doklady, více než 18 let a jsou prověřovány registry dlužníků. Nesmíte mít exekuci nebo být v insolvenci. Půjčky jsou velmi bezpečné, o dodržování pravidel ze strany investorů i dlužníků se stará administrátor.


Sponzorované odkazy:


Práce na doma bez poplatků

Největší český web s nabídkami práce na doma.

Účetní program AdmWin

Ekonomický software s fakturací, sklady, majetek, mzdy, zakázky, EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!