Servis 24

Přímé bankovnictví je produkt, bez kterého už se dnes neobejde žádná velká banka. Je už běžným zvykem, že svoje bankovní účty ovládáme prostřednictvím internetu a v poslední době také přes mobilní aplikace. Jak je na tom s přímým bankovnictvím Česká spořitelna? Česká spořitelna poskytuje svým klientům služby přímého bankovnictví pod názvem Servis 24. Servis24 zahrnuje tři druhy přímého bankovnictví – internetové, mobilní a telefonické. Kromě nich můžeme využít také zcela nový způsob placení přímo z mobilního telefonu – Mobito. Díky přímému bankovnictví tak můžeme ovládat svoje bankovní účty z pohodlí domova nebo z kteréhokoli místa doma i v zahraničí a to nonstop po celý rok.

Internetbanking Servis24

Internetové bankovnictví se stalo už naprostou samozřejmostí pro každou velkou bankovní instituci. Nejinak je tomu i u největší české banky České spořitelny, která svým klientům nabízí internetové bankovnictví pod názvem Servis24. Co všechno Servis24.cz umožňuje a jak ho můžeme využívat? První podmínkou k využívání produktu Servis24 je vlastnictví bankovního účtu u České spořitelny – Servis 24 se týká jak běžných osobních účtů, tak účtů sporožirových. Druhu podmínkou je věk, Servis24 je určen pro fyzické osoby starší 15 let. No a samozřejmě abychom Servis24 Internetbanking mohli využívat, musíme mít přístup na internet, ale to už je dnes skoro samozřejmostí.

Servis24 Internetbanking přináší svým uživatelům mnoho výhod – jednou z nich je možnost mít kontrolu nad svým účtem odkudkoliv. Další výhodou, jak už ukazuje přímo název služby, je možnost ovládat svůj účet nonstop 24 hodin denně, 365 dní v roce. Samotné ovládání internetového bankovnictví je velmi snadné a intuitivní a zvládne ho úplně každý. Aplikace je přehledná a obsahuje všechny důležité funkce. Servis 24 je také naprosto bezpečný a tak nemusíte mít strach o bezpečí vašich peněz. Dalším velkým plusem je to, že používáním Servisu 24 šetříte svoje peníze – platby prostřednictvím internetového bankovnictví jsou levnější než platby klasickým způsobem.


Sponzorované odkazy:


Práce na doma bez poplatků

Největší český web s nabídkami práce na doma.

Účetní program AdmWin

Ekonomický software s fakturací, sklady, majetek, mzdy, zakázky, EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!