Telebanking

cgaff_lp_c_b_728x90.jpg

Vedle internetového a mobilního přímého bankovnictví Servis24 Česká spořitelna stále ještě poskytuje i telefonické bankovnictví. Servis 24 Telebanking můžeme využívat nejen prostřednictvím mobilního telefonu, ale i přes pevnou linku. Další možností je přístup k účtu pomocí zabezpečených SMS zpráv – Servis24.cz GSM Banking.

KB.cz je jedna z nejstarších českých bank. Rychlá půjčka Ferratum vyřeší vaše nenadále problémy. České banky nabízí většinou podobné finanční produkty a typy bankovních účtů.

Servis 24 Telebanking stejně jako internetové a mobilní bankovnictví funguje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu a mohou ho využívat všichni noví i stávající klienti České spořitelny. Pokud chceme tuto službu začít využívat, můžeme navštívit některou z poboček České spořitelny nebo vyplnit krátký objednávací formulář Servis24 a počkat, až nás kontaktuje klientské centrum. Další možností je zavolat na bezplatnou telefonickou linku 800 207 207. Podrobný ceník k telebankingu pak najdeme na webových stránkách www.csas.cz . Samotné ovládání telebankingu je velmi jednoduché a klienti si mohou sami vybrat, jestli dají přednost živému hovoru s profesionálním bankéřem nebo automatické hlasové službě.

Servis24 přihlášení na účet vám dovolí přístup k běžným účtům od České spořitelny.

cgaff_lp_hc_b_630x400.jpg
Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Sponzorované odkazy:

cgaff_lp_f_b_160x600.jpg

Pěkné designové samolepky na zeď ve mnoha odstínech. Vaše společnost v likvidaci? Vyřešíme vše a profesionálně poradíme! Stěhování v rámci ČR i Evropy. Široký vozový park, zkušení pracovníci. Hubnutí snadno a rychle s našimi odbornými poradci. Snadné, rychlé, kvalitní a levné stěhování Praha! Hledáte inspiraci pro vaše moderní bydlení a nejnovější trendy v dnešním bydlení? Vedení účetnictví od Duopam s.r.o. má šťávu. Neuvěřitelné exekuce aut a nemovitostí za super ceny.
Inzerce zdarma, bazar

Rubriky - autobazar, inzerce nemovitostí, dětský bazar, práce

CreditON Půjčka

Peníze schválené do 10 minut, to je CreditON půjčka.

Tepelná čerpadla

Dodávka a montáž tepelných čerpadel na plzeňsku, IVT, Stebel, Zubadan

Volná pracovní místa Praha

Práce Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Zlín, Břeclav, Hodonín, ČR

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!