Existují bankovní půjčky bez úroku?

Ideální půjčka je bezpochyby ta, která vyjde nejlevněji ze všech. Některým zájemcům o půjčení peněz tak mnohdy přichází na mysl otázka, jestli existují bankovní půjčky bez úroku. A ano u některých bankovních institucí je možné narazit na produkty, které po klientech nevyžadují placení úroků, což zní velmi atraktivně.

Takového efektu je možné dosáhnout s půjčkou od mBank, kde neplatíte úrok, ale jen poplatky za vedení úvěru. V tomto případě se jedná o velmi zajímavou možnost, jak získat částku z rozmezí 10 000 Kč až 40 000 Kč na jeden rok.
Poplatek za půjčení zde dosahuje 2% z půjčené částky. To znamená, že v případě nejvyšší sumy zákazník v součtu vrátí 40 800 Kč a u nejmenší možné částky to je 10 200 Kč. Ovšem podmínkou pro získání tohoto výhodného produktu je, aby se jednalo o uchazečovu první půjčku u mBank.

Další zajímavé bankovní půjčky

Dále je možné zmínit také půjčku od Moneta bank, která je zájemcům k dispozici v rozpětí od 20 000 Kč až po 800 000 Kč s tím, že si je možné nastavit dobu splácení na 24 až 120 měsíců. Zde platí, že větší částky je možné splácet delší dobu. U nejmenších půjček je maximální doba splácení až 72 měsíců.
Nespornou výhodou této půjčky je, že peníze má klient na svém bankovním účtu už do 5 minut od podpisu smlouvy. Pozitivní je dále také možnost si sjednat pojištění pro různé nenadále situace, které mohou způsobit potíže se splácením. Tato bankovní půjčka umožňuje i předčasné splacení v plné výši nebo i jen nějaké části půjčené částky. Dále se zde neplatí žádné poplatky za vedení úvěru.
Jako třetí příklad nám může posloužit Equabank půjčka. Tu je možné získat v širokém rozmezí 5 000 Kč až 600 000 Kč, když dobu splatnosti si je možné rozvrhnout na 3 až 84 měsíčních splátek. Určitou výhodou je, že se jedná o půjčku bez ručitele.
Vyřízení je zdarma a ani v průběhu vedení půjčky se neplatí žádné poplatky. Stejně jako u řady konkurenčních produktů je zde možnost předčasného splacení. Zájímavé je také to, že je zde umožněno si měnit datum splátky. Peníze má klient k dispozici ihned po podpisu smlouvy. Výrazným plusem je také možnost si o půjčku požádat pomocí internetu. V případě online žádosti dochází k jejímu vyhodnocení už do pouhých 3 minut. Dále je k této půjčce vedení účtu v Equabank zdarma a také bezplatné vybírání z bankomatů po celé České republice.


Sponzorované odkazy:


Práce na doma bez poplatků

Největší český web s nabídkami práce na doma.

Účetní program AdmWin

Ekonomický software s fakturací, sklady, majetek, mzdy, zakázky, EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!